Jauns mašīnu zagšanas veids: zagšanas gadījumu ir arvien vairāk un vairāk, bet aizsargāties ir iespējams. Lūk, kas zināms par jauno “shēmu”.

Auto zagļi kļūst gudrāki un elastīgāki. Piemēram, Harkovā noziedznieki izdomājuši ļoti efektīvu shēmu zādzībām, kas nopietni satrauca interneta lietotājus.

Un ko tu domā? Zagļi izmanto faktu, ka lielākā daļa cilvēku atstāj savas automašīnas atslēgas mājokļu gaitenī, gandrīz tieši pie ārdurvīm.

Līdz ar to ļaundariem pietiek piekļūt pietiekoši tuvi dzīvokļa durvīm. Tad zagļi nolasa automašīnas durvju atbloķēšanas kodu, izmantojot speciālu aprīkojumu.

Как работают автомобильные воры.Вчера в доме по ул. Героев Труда 32А взломали ломом домофонную дверь. Сначала ходили по подъеду с аппаратурой, считывающей коды ключей от машин (если лежат близко от двери). А потом угнали машину, припаркованную у подъезда❗️Видео: ХС

Posted by Харьков 1654 on 2019 m. kovo 13 d., trečiadienis

Facebook lapā “Harkova 1654” šajā sakarā rakstīts sekojošais:

“Vakara Darba varoņu ielā 32 A uzlauza durvis ar domofonu. Sākumā viņi gāja pa kāpņu telpu un apstājās pie dzīvokļiem, lai nolasītu mašīnu atslēgas kodus, bet pēc tam aizdzina automašīnas, kas bija novietotas pie mājas.”

“Kā kino!” – rakstīja viens no lietotājiem.

“Jā, esmu personīgi pazīstams ar šādu situāciju. Labs paziņa palika bez mašīnas”, – rakstīja otrs.

Kopumā, lai aizsargātu sevi no šādas afēras, pietiek vienkārši turēt atslēgas tālāk no ieejas durvīm.

Esiet uzmanīgi un piesardzīgi!

avots: styler.rbc.ua

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru