Izvēlieties sapņu ķērāju un uzzināsiet par sevi kaut ko visnotaļ svarīgu. Ļoti interesants tests

Indiāņi uzskatīja, ka sapņi lido gaisā – gan labie, gan sliktie. Ja sapņu ķērājs karājas virs gultas tā, ka to apspīd pirmie saules stari, tad tas saķer savos tīklos visas domas un visus sapņus.

Labie sapņi “nošļūc” lejā pa spalvām, bet sliktie pinās lamatās, līdz iet bojā dienas gaismā. Šī interesantā stāsta sakarā, mēs piedāvājam jums ļoti dīvainu testu.

Apskatiet sapņu ķērājus un izvēlieties to, kas jūs piesaista visvairāk. Jūsu atbilde pastāstīs par jums ko interesantu.

1.Jūs esiet konservatīvs, atbildīgs un uzticību pelnījis cilvēks.

Jūs ne pārāk viegli uzticaties citiem, taču, kad tas tomēr notiek, jūs esiet gatavi darīt visu savu draugu dēļ.

Jūs neesiet impulsīvs vai spontāns cilvēks. Jūs vienmēr domājiet, pirms runājiet. Nekad nesteidzieties pieņemt svarīgus lēmumus. Jūs esiet godīgs un atklāts.

Jūs ļoti nopietni attiecieties pret saviem pienākumiem. Parasti jūs esiet mierīgs cilvēks, taču mēdz gadīties, ka uzsprāgstiet. Jūs esiet līdzcietīgs un iejūtīgs  pret citu nelaimēm un vajadzībām.

Lai arī jūs esiet ļoti draudzīgi un sabiedriski, priekšroku jūs dodiet saviem labākajiem draugiem. Jums patīk palīdzēt un jūs jūtiet nepieciešamību to darīt, taču pati svarīgākā mācība, kas jums jāiemācās  – kā mīlēt sevi.

2. Jums ir spēcīgi attīstīta taisnības sajūta.

Jum patīk palīdzēt citiem, atbalstīt, sniegt mierinājumu un cerību, vēloties padarīt pasauli labāku. Jūsos ir daudz radošās enerģijas, kura jums ir jāatklāj.

Apkārtējie jūs uztver kā ļoti maigu, labsirdīgu cilvēku, kurš atnes prieku it visur, kur viņš parādās. Jums ir ļoti tīra dvēsele un jūs gribiet, lai visapkārt jums visi būtu laimīgi.

Taču dažkārt jums rodas šaubas par sevi pašu un jums ir grūti patstāvīgi pieņemt lēmumus.

3. Jūs esiet ļoti mirdzošs, pozitīvs un jautrs cilvēks, kurš izstaro siltumu.

Jūs esiet draudzīgs ar visiem un jums ir laba sirds un, lai arī jūs nemīlat konfliktus, jūs tomēr variet par sevi pastāvēt.

Jums trūkst ambīciju un izlēmības, taču jums patīk spēlēt pēc noteikumiem un jūs neesiet agresīvs savu mērķu sasniegšanā. Jums nepatīk būt vienam.

Jums patīk jautrība. Jūs bieži esiet kompānijas dvēsele. Daudzi jūs apbrīno.

4. Jūs esiet jūtīgs, līdzcietīgs un saprotošs cilvēks.

Par citiem jūs domājiet pirmām kārtām. Jums patīk, ja jūs esiet vajadzīgs. Tādēļ  daudzi cilvēki izmanto jūs.

Jums ir bagāta dvēsele un laba sirds, tāpēc citu pazemojošie komentāri jūs sāpina, kaut arī jūs to neizrādiet.

Cilvēkus piesaista jūsu pievilcība, laipnība un stabilā enerģija. Jūs drīzāk esiet intraverts un reizēm jūs pat izskatāties ļoti kautrīgs. Taču, kad jūs atbrīvojaties, tad kļūstiet par savas kompānijas “zvaigzni.”

Jums patīk radīt. Jums ir ļoti bagāta iztēle un jūs bieži sapņojiet par nākotni.

5. Jums svarīga ir vara un prestižs.

Jūs esiet neatkarīgs, stiprs un izlēmīgs cilvēks, kuram patīk visu kontrolēt. Daudzi teiks, ka jūs neesiet pārāk emocionāls un izstarojat cieņu un pašlepnumu.

Taču, bieži vien, tā ir tikai fasāde, aiz kuras slēpjas jūsu nepārliecinātība. Jūs bieži uzceliet sienas apkārt savai sirdij, lai pasargātu sevi no sāpēm, kuras var jums nodarīt citi.

Jūs apspiežat daudzas savas emocijas un reti kad parādiet, cik jūs esiet jūtīgi un maigi. Mīlestībā jūs esiet ļoti uzticīgi, bet darbā precīzi un atbildīgi.

Bet vai jūs piekrītiet rezultātam?

avots: dama.bg

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru