Karjera galā un greznā pils atņemta? Galkins un Pugačova krīt Kremļa nežēlastībā


Estrādes primadonnas Allas Pugačovas vīrs humorists Maksims Galkins bija viens no pirmajiem Krievijas šovbiznesa pārstāvjiem, kas nosodīja Putina uzsākto karu Ukrainā. Pāris ar bērniem arī ātri vien Krieviju pameta, aizbraucot uz Izraēlu. Nu Kremļa propagandas rupori Galkinu jau teju dēvē par “tautas nodevēju numur viens”, viņam liegts Krievijā pelnīt, un esot pat konfiscēti visi īpašumi, ieskaitot glauno pili Piemaskavas ciematiņā Grjazi.

Lasīt vēl –Slimnīcā izmainījis testamentu; nākušas klajā jaunas baumas par Mārtiņu Rītiņu

“Karam nevar būt attaisnojuma! Karam nē!” – tā februārī soctīklos ierakstīja Galkins, reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Jau pēc mēneša Galkins ar sievu Pugačovu un bērniem Hariju un Jeļizavetu valsti pameta – aizbrauca uz Izraēlu.

Daļa no Krievijā palikušajiem kādreizējiem Galkina faniem pēc sava nu jau bijušā mīluļa izteikumiem sāka teju trakot. Soctīklos humorista profilā krājās draudi un apvainojumi. Viens no komentētājiem rakstīja, ka valsts barojusi Galkinu, bet viņš tagad šādi par to atmaksā. “Tu mani jauc ar kādu citu. Es neēdu no rokas. Strādāju un baroju valsti ar nodokļiem. Un kā jau jebkuram pilsonim man ir tiesības uz savu viedokli, pat ja valstij tas nepatīk,” atbildēja Galkins.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru