Lūk kā izskatās ne īpaši glītā “Mistera Bīna” meita – pat ļoti glīta meita

Tīmeklī ir daudz smieklīgu attēlu par tēmu “Kā izskatās Rovana Atkinsona meita.” Būtībā tas ir nedaudz mainīts paša aktiera attēls: viņam ir gari mati un kleita. Visticamāk, cilvēki uzskata, ka tik harizmātiskam komiķim meita izskatās ne mazāk episki. Un, iespējams, daudzi piedzīvos vilšanos: Lilija ir ļoti pievilcīga meitene!

 

Lasi arī: Tava frizūra pastāstīs par tevi labāk nekā jebkura anketa. Vistīrākā patiesība!

Neglīti un smieklīgi

Sers Rovans Atkinsons ir iekarojis tūkstošiem sieviešu sirdis ar savu samīdināšanu, līdzīgi kā savā laikā to darīja Breds Pits un Džonijs Deps. Bet viņa uzdevums nebija glābt pasauli atšķirībā no Brūsa Villisa. Viņa uzdevums bija smīdināt cilvēkus un tas ir daudz grūtāk, kā skatītājiem sākotnēji varētu likties. Un ne pats simpātiskākais, bet noteikti burvīgais Rovans, savā dzīvē sievetes nav mainījis kā cimdus.

t

Pirmajā laulībā viņš laimīgi nodzīvoja 24 gadus un kļuva par divu bērnu – Bena un Lilijas – tēvu. 2014. gadā viņš izšķīrās un iezpinās ar komiķi Luisu Fordu. 2017. gadā Atkinsons kļuva par tēvu trešo reizi. Meitenei tika dots vārds Isla. Tajā laikā viņam jau bija 62 gadi.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Pievienot komentāru