19. janvārī Kalnciema kvartālā notiks Adījumu tirgus

19. janvārī plkst. 10.00-16.00 Adījumu tirgū Kalnciema kvartāls aicina papildināt plauktus ar cepurēm, cimdiem, šallēm un uzvilkt vēl vienu plānu, bet neticami siltu džemperi zem virsjakas.

Varbūt neesat iedomājušies, bet cepures bumbulis var būt arī jauki smaržīgs. Tāpēc aicināsim piedalīties starpdisciplinārā adījumu-smaržu darbnīcā, kur būs iespēja izveidot adītus aromātiskus mājas vai apģērba dekorus.

Tirgū būs ne tikai siltumu sargājoši apģērbi un aksesuāri, bet arī paštaisītas un videi draudzīgas bērnu rotaļlietas, oriģinālas somas un pat groziņi mantu uzglabāšanai. Un nav vēl piemērotākas sezonas, kad interjeru papildināt ar adītiem un tamborētiem izstrādājumiem, tāpēc tirgū būs lielāki un mazāki spilveni, pārvalki, pledi un citas mājīgas lietas. Sasildīties palīdzēs ne tikai amatnieki, bet arī zemnieki un mājražotāji ar uz vietas gatavotiem ēdieniem un aromātiskiem dzērieniem.

Plkst. 12.00-15.00 Solvita Lazdāne un Laura Lapiņa, “Kaza mājas aromātu” dibinātājas, piedāvās smaržu-adījumu darbnīcu bērniem. Tajā veidosim krāsainus un smaržīgos dzijas bumbulīšus, ko pēc tam varēs izmantot kā mājas vai apģērba dekorus. Visi materiāli tiks nodrošināti, bet ja mājās ir kāds dzijas kamoliņš mīļākajā krāsā, tad to var noteikti ņem līdzi.

Dalība bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Sekojiet aktuālajai informācijai:

www.facebook.com/kalnciemaiela

www.instagram.com/kalnciemaiela

www.twitter.com/kalnciemaiela

www.kalnciemaiela.lv

Papildu informācija:

Darja Trizna

t. 20331978

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru