Atklājas detaļas par Gunta Skrastiņa veselības problēmām

Šodien mūžībā aizgājis aktieris Guntis Skrastiņš. Pēdējā laikā aktieris nebija redzams gan sabiedrībā, gan TV ekrānā. Savukārt pēdējās ziņas medijos saistībā ar Skrastiņu bija par viņa veselību.

Pirms kāda laika Latvijas Televīzijas raidījuma Latvijas sirdsdziesma skatītāji bija nobažījušies – raidījuma vadītājs aktieris Guntis Skrastiņš pēdējā laikā bija ļoti mainījies, bet tad vispār pazuda no TV ekrāniem, tika vēstīts Martas Kalniņas materiālā “Kur pazudis Latvijas sirdsdziesmas vadītājs” izdevumā “Privātā Dzīve”.

Kā rakstīja izdevums, daudzu gadu garumā bija ierasts, ka Skrastiņš nemainās, taču šā gada rudenī skatītāji pamanījuši, ka raidījuma vadītājs izskatījas svešādi.

Viņš bija pamatīgi notievējis, turklāt izmaiņas notikušas strauji, jo vēl jūnijā viņš bijis savā ierastajā formā.

Vēl bažīgākus skatītājus darīja tas, ka kādu dienu Guntis vispār neparādījās raidījumā.

To, ka Skrastiņa dzīvē pēdējā laikā nebija vienkāršs laiks, zināja stāstīt arī viņa draugi un paziņas. Kāda ģimenes draudzene sacīja, ka Guntis nodarbojas ar savas veselības sakārtošanu.

Tad vēl televīzijas kolēģi pastāstīja, ka aktieris esot bijis slimnīcā un pēc tam veseļojās mājās. Iemesls ievērojamam svara zudumam esot bijis arī īpašais ēšanas režīms, kāds Guntim bijis jāievēro.

 

Šķir otru lapu, lai apskatītu FOTO no G. Skrastiņa pēdējiem raidījumiem, kur tautā iemīļotias aktieris jau ir pamatīgi novājējis

COMMENTS

Pievienot komentāru