Atklājas jaunas detaļas par Krievijā baiso incidentu un noslīkušās sievietes ģimeni

 

Es uzreiz Dmitrijam prasīju, vai vajadzīga kāda palīdzība, viņš teica, ka nē. Bet viņa stāvoklis, protams, ir smags. Viņš ļoti stipri raudāja,” portālam “kp.ru” sacīja trenere Jevgēņija.


Viena no versijām, kas parādījās soctīklos, ka kristīšanās tovakar bijusi kā daļa no izklaides. Šajā vietā kompānija nirusi uzreiz pēc pirts. Tomēr nekādu oficiālu apstiprinājumu tam nav. Šobrīd ar notikušo cenšas tikt skaidrībā Marijas ģimene.

Sievietes vīrs pagaidām atsakās no saziņas ar presi, uz visiem jautājumiem viņš skumji atbild: “Uz redzēšanos.” Bojāgājušās radinieki skaidro, ka viņi pašlaik vīram neuzdod tiešus jautājumus.

Foto: Soctīkli

“Maša bija ticīga, viņiem arī bērni ir kristīti, tāpēc viņi katru gadu nira ūdenī. (..) Mums tagad galvenais ir viņu atrast. Turpinās meklēšana, psihologi strādā ar bērniem, viņi turpina mācīties,” sacīja Marijas vīramāte Natālija.

Lasi vēl: Beidzot atklāts iemesls kāpēc nevar atrast Krievijā noslīkušās sievietes ķermeni

Ģimenes draugi arī pagaidām nezina, kāpēc tieši notika traģēdija. Pēc viņu vārdiem, ģimenes galva smagi sēro. “Marijas vīru atbalsta tuvinieki. Īpašu materiālo grūtību ģimenei nav. Nebija, katrā gadījumā. Pietiekoši nodrošināta un laimīga ģimene bija.

Un tā viss vienā mirklī…Bērni joprojām ir šokā. Draugi uztraucas, lai nekas nenotiktu ar vīru, kurš ļoti pārdzīvo. Mašas mamma aī ļoti pārdzīvo, bet turās, mazbērniem jāpalīdz,” pastāstīja ģimenes draugi.

COMMENTS

Pievienot komentāru