Bijusī Kaimiņa draudzene, beidzot atklāj ko pārdzīvojusi pēc šķiršanās

Par vienu no apspriestākājiem tematiem noteikti kļuvusi politiķa Artusa Kaimiņa un aktrises Dārtas Danevičas publiskā savstarpējā skaidrošanās. Nu Dārta atklājusi jaunas attiecību detaļas pēc šķiršanās.

Pirms vairākām dienām Dārta publicēja ierakstu Twitter, kas izraisīja viedokļu vētru.

“Lūdzu, sakiet, ka visi tie, kas apzināti dara pāri mīlošām mammām un vienlaikus arī viņu bērniem, agri vai vēlu saņem pēc nopelniem, man nav spēka izturēt to visu, ja tā nav. Ja nav, kam ticēt,” rakstīja Daneviča.


Komentāros Twitter lietotāji izteica dažādus viedokļus, vainojot abu problēmās gan Kaimiņu, gan pašu Daneviču, gan kritizējot par publisku attiecību skaidrošanu.

Lasi vēl: Paziņots, kad aprīlī gaidāmi pirmie +18 grādi

Vēlāk aktrise sniegusi vēl detalizētākus komentārus.

“Par mani katru dienu tiek nests iesniegums bāriņtiesai. Ja uz drēbēm ir netīrums, ja zābaku izvēle nav patikusi. Par TV skatīšanos, domājams, būtu atsevišķa prasība tiesā. Mazgāju drēbes katru dienu, TV nav, jo no tā atkarīga mana turpmākā dzīve.

Brīdī, kad bāriņtiesas darbinieces tiek katru dienu satiktas uz saruniņām (kamēr man jāraksta epasti, ja ko vēlos), atbildīgā profesionāle man saka “bērna tētis ir ļoti slavena un publiska persona” kā argumentu savam topošajam lēmumam par bērnu – cerības nelīdzēs.

Tiesā, kur pret mani celta prasība, bāriņtiesa palīdz lemt par pagaidu noregulējumu (kas var ilgt gadiem). Jurists tur neko nepalīdzēs, ja laipnās bāriņtiesas dāmas teiks, ka 12 mēnešus bērnam nevajag būt ar mammu. Atliek tikai lūgt atgriezties pie saprāta un runāt par šo,” atklāj aktrise.

Kā vēstījām, visupirms Dārta Daneviča “Twitter” pauda uztraukumu un lūdza ieteikumus, kā rīkoties situācijā, kad bērna tēvs paņēmis bērnu sev līdz un neizpauž atrašanās vietu.

Vēlāk savu skaidrojumu sniedza arī Artuss Kaimiņš. Pāris dzīvojot atsevišķi un ir slēgta savstarpēja vienošanās par satikšanās iespējām ar bērnu. Šobrīd bērns atrodas pie Artusa, viņa jaunajā dzīvesvietā. Dārta nepalika atbildi parādā.

Pievienot komentāru