Būtiskas un nepatīkamas ziņas visiem tiem kas lieto “Bite Latvia” tarifa plānus

Daļa mobilo sakaru operatora SIA “Bite Latvija” klientu drīzumā saņems lielākus rēķinus. Uzņēmuma korporatīvo un sabiedrisko attiecību vadītāja Una Ahuna-Ozola portālam Jauns.lv apstiprināja, ka, iegūstot dažādus papildu labumus, tarifu plānu cenas klientiem pieaugs vidēji par 2 eiro mēnesī atkarībā no tarifu plāna.

Lasi vēl: Guļam ar meitenēm pēcdzemdību palātā… Gaišā dienas laikā palātā ienāk 2 vīrieši un tad tik sākās…

Jauns.lv lasītāji ziņoja, ka, saņēmuši informāciju, ka viņiem no 1.marta palielināta maksa par “Bites” telekomunikāciju pakalpojumiem. Piemēram, līdzšinējo 11,5 eiro vietā turpmāk būs jāmaksā 13,50 eiro. Arī citiem tarifu plāniem esot plānots maksas pieaugums.

Interneta nozīme palielinās

Ahuna-Ozola skaidroja, ka jau pirms pandēmijas internets ir bijusi būtiska daļa no cilvēku ikdienas, un veselības krīzes laikā tā nozīme ir tikai palielinājusies. Cilvēki to izmanto gan attālinātam darbam un mācībām, gan ikdienas solī un izklaidei brīvajā laikā.

Mainoties iedzīvotāju interneta lietošanas paradumiem, jau pirmajā pandēmijas gadā datu patēriņš “Bite” tīklā palielinājās par aptuveni 80%, un šobrīd nekas neliecina, ka tas varētu samazināties. Tendences liecina, ka lielāks interneta apjoms un ātrums arī turpmāk cilvēkiem kļūs arvien svarīgāks.

 

 

 

 

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Pievienot komentāru