Dārta Daneviča pirmoreiz runā, kā mājās notikusi Kaimiņa vardarbība


Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča sniegusi pirmo izvērsto interviju pēc skandalozās šķiršanās no politiķa Artusa Kaimiņa. Ģimenē notikušo drāmu viņa “iznesa” publiski tviterī, apsūdzot dēla tēvu ilgstošā emocionālā vardarbībā. Izdevumam “Ieva” aktrise atklāj, kas tad īsti attiecībās noticis.

Sarunā ar “Ievas” žurnālisti Aivu Kaneponi Daneviča atklāj, ka ieraksti tviterī par Kaimiņa uzvedību bijuši apzināti: “Publicitāte bija mans pēdējais salmiņš. Man nebija izejas, tas bija vienīgais ceļš, kā piekļūt Artusam,” par vakaru, kad abu dēls bija pie tēta un neatgriezās mājās, teic Daneviča. Viņa uzsver, ka Kaimiņam ļoti rūp viņa reputācija un sabiedrības viedoklis. Konflikta eskalācija lasāma šeit.

Vienlaikus viņa teic, ka joprojām Kaimiņu uzskata par savu ģimeni un negrib “visu ķidāt publiski”.

“Ja viņš kaut dienu nedēļā mani mīlētu, es paliktu. Līdz mūža beigām. Es zinu, ka tas nav labi, tas ir kā ar alkoholiķi, kad tu turpini viņu glābt un piesegt. Es no viņa aizgāju ne jau tās milzīgās emocionālās vardarbības un manipulāciju dēļ. Tas vairāk ir stāsts par to milzīgo nemīlestību, kam esmu izgājusi cauri, un tas ir vēl trakāk,” stāsta Daneviča.

Lasi arī: Lūk, kas zināms par Covid-19 sertifikāta derīguma termiņa ieviešanu – kas mūs gaida?

Izrādās, mīlasstāstā viss pārvērties 2020. gada beigās (abi par attiecībām publiski pavēstīja tā gada jūnijā) – tad sācies aukstums un nemīlestība no Kaimiņa puses. Pirmo reizi viņa gribējusi iet prom, kad gaidīja bērnu, taču tad “tiku padarīta par trako grūtnieci ar hormonu vētrām”.

 

Sķir otru lapu un lasi turpinājumu

COMMENTS

  • <cite class="fn">Bomzis Igors</cite>

    Nost ar vardarbīgiem tēviņiem, kuri iedomājas ka ir kaut kas īpašs…un savas garīgās problēmas risina ar sievietes palīdzību…tā teikt..если не любит то нахрен он тебе нужен. Padomā tik politiķis…vienā dienā politiķis, otrā bomzis ibio trio…tālāk no narcisiem un abjūzeriem…kuri domā ka ir kaut kas labāks par kādu citu LR pilsoni.

Pievienot komentāru