Es nofotografēju savu tēti bēdīgu: neviens nenāca uz viņa virtuļu veikalu. Un tad notika brīnums

Sociālie tīkli – progresa virzītājs?

Sākt jaunu biznesu – tie ir apstākļi, kas saistās ar noteiktu risku, raksta BoredPanda. Lai kā tu necenstos, klienti to var nenovērtēt, un pēc datiem, aptuveni 20% uzņēmēji cieš neveiksmi pirmajā darbības gadā.

Billijs Bajs no Misūri bija bēdu sagrauts, kad uzzināja, ka uz viņa tēva virtuļu veikala atvēršanu neviens neieradās.

Virtuļi izskatījās satriecoši, veikals mirdzēja no tīrības, viss bija gatavs veiksmīgam “Billija Virtuļu” startam. Pietrūka tikai pircēju!

Billija tēvs, kurš ir citas paaudzes cilvēks, nezināja par to, kādu lomu mūsdienu mārketingā spēlē sociālie tīkli. Bet Billijs zināja, tāpēc uzrakstīja Twitter ierakstu un padalījās ar sava bēdīgā tēta fotogrāfiju.

“Draugi! Paskatieties uz manu skumjo tēti! Paskatieties uz šo interjeru!”

Sociālo tīklu pluss ir tas, ka cilvēki var apvienoties labas lietas vārdā un palīdzēt kādam, kam tas ir vajadzīgs, izrādot īstu sabiedrības garu.

Pagāja pavisam neilgs laiks kopš Twitter ieraksta publikācijas, un pie veikaliņa sāka parādīties cilvēki. Viņi vēlējās pamēģināt izslavētos virtuļus, kuru foto Billijs bija ievietojis Twitter un Instagram.

Oriģinālais Billija tvīts ir sasniedzis vairāk nekā 325 000 retvītus un vairāk nekā 700 000 like, jo cilvēki apvienojās, lai dotu grūdienu viņa ģimenes biznesa attīstībai. Atnāca tik daudz cilvēku, ka Billija tētis ātri vien izpārdeva visas savas rezerves.

“Tik garšīgi… mmm”, – rakstīja cilvēki, apgalvojot, ka šie virtuļi ir “labākie no tiem, kurus viņi jebkad ir mēģinājuši”.

Šis stāsts uzskatāmi parāda, kā tādus sociālos tīklus kā Twitter, var izmantot biznesā, nevis tikai sarakstei un foto publicēšanai.

Tagad Billija tēta bizness ir plaukstošs pateicoties viņa dēla viltīgajam marketingam un svešinieku labajai gribai. Un reālais panākumu iemesls ir nevis sociālajos tīklos radītais troksnis, bet gan atsauksmes par viņa virtuļiem no apmierinātiem klientiem.

Viņa mazajam biznesam vienkārši vajadzēja nelielu grūdienu, lai viss strādātu. Un paldies viņš var teikt savam apķērīgajam dēlam!

Vai tu reaģē uz reklāmām sociālajos tīklos?

avots: bakemag.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru