„Gailim laiks precēties, bet Vērsim taisīties ceļojumā” – horoskops 2019.gadam

Pēc ķīniešu kalendāra Zelta Zemes Cūkas gads sāksies tikai 2019.gada 5.februārī – otrajā jaunajā mēnesī kopš ziemas saulstāvjiem pēc cikliskā austrumu mēness kalendāra. Bet mēs, kā pierasts, jau tagad ieskatāmies nākotnē.

Aprakstot nākamā gada aizbildnes raksturu, astrologs Kirils Svetlovs atgādina par vispopulārāko Austrumos „ruksi” – Cūku no leģendas par Pērtiķu Karali, sena ķīniešu eposa „Ceļojums uz Rietumiem” personāžu. Uzticamais Cūka apsargāja mūku ceļojumu laikā, palīdzot pārvarēt grūtības. Pasargāt mūs visus no nepatikšanām – tāds ir arī 2019.gada saimnieces uzdevums.

Ar Cūkas gadu noslēdzas austrumu kalendāra aplis, un tas nav tikai 12-gadīgā cikla rezultātu apkopojums, bet arī ceļa sākums. Cūka ir labvēlīga jaunatklājējiem, ceļotājiem. Viņa palīdz iejusties nezināmos apstākļos, iekārtoties jaunā vietā.

Sastādot austrumu un rietumu horoskopu, var teikt, ka ķīniešu Cūka atbilst rietumu Vērsim – tas pats auglības varenais spēks un nevaldāmas vēlmes, māka novērtēt dzīves priekus.

2019.gads kļūs par svarīgu atklājumu gadu zinātnē, it īpaši medicīnā, daudz populārāks paliks veselīgais dzīves veids. Izdosies nogludināt konfliktus ģimenē, bet biznesā – atrаst kompromisus. Īpašu uzmanību pelnījusi īpašumu tēma. Noformējot dokumentus, simts reizes visu pārbaudiet, savādāk riskējiet pazaudēt to, kas tika veidots gadiem. Tas ir labvēlīgs laiks „ģimenes ligzdas” radīšanai.

Žurka (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996)

Pienācis laiks pieteikt savus talantus. Jūsu centieni tiks atalgoti, un, ja plānojāt lielus pirkumus, variet tos mierīgu sirdi izdarīt. Ģimenes dzīvē kaislības beidzot nogludināsies. Vientuļie zīmes pārstāvji var noslēgt laulību. Februāri, aprīlī un oktobrī fortūnai ir savi plāni attiecībā uz jums.

Vērsis (1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Jūs saņemsiet to, uz ko tiecāties – diplomu par izglītību, dokumentu, kurš apliecinās jūsu zināšanas un mākas. Vasara – labākais laiks darba nomainīšanai. Un vēl priekš ceļojuma – jums radīsies iespēja pabūt savā sapņu zemē. Braucienā, nav izslēgts, satiksiet cilvēku, kurš kļūs jums par vistuvāko. Martā, maijā un augustā iepazīstieties aktīvāk – jums paveiksies.

Tīģeris (1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Pienācis laiks apmaksāt rēķinus. Pietam gan burtiski – nāksies dzēst visus parādus, gan pārnestā nozīmē: apsolījāt? Turiet vārdu! Grūtā brīdī paļaujieties uz draugiem un tuviniekiem. Neiesaistieties ilglaicīgos projektos – nodarbojieties ar to, kas nes ātru rezultātu. Patīkamas pārmaiņas personīgajā dzīvē iespējamas aprīlī, maijā un septembrī.

Kaķis (Zaķis) (1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Nevienu zīmi negaida tik daudz pārmaiņu kā jūs. Mājas, darbs, aizraušanās –viss notiks savādāk nekā agrāk. Jūs ne uzreiz pieņemsiet jaunievedumus, bet ar laiku sapratīsiet, ka viss ir uz labu. Nav vērts pie visa ķerties vienlaicīgi – izvēlieties galveno virzienu, un tad uz gada beigām jums radīsies iemesls lepoties ar sevi. Veiksmīgākie mēneši – septembris, oktobris un decembris.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru