Godīgs garīgās “tīrības” reitings dažādām zodiaka zīmēm. Kurā vietā atrodaties jūs? No eņģeļa līdz pat nelabajam

Katrā no mums ir noteikt daļa labo un slikto īpašību, jautājums ir tikai, kādās proporcijās tās ir. Kāds no mums ir tik labs un maigs, ka tas neļauj viņam sakārtot savu dzīvi, līdz ar to kaitējums ir lielāks par pašu pozitīvu, bet kāds mēdz būt cietsirdīgs un agresīvs, pat ja dara absolūti pozitīvu lietu.

Un daudzas šādas īpašības ir mūsos iekšā jau kopš pašas dzimšanas.

Pārbaudiet, ko par jums vēsta šodienas horoskops, un uzziniet, ko labu gaidīt no sevis vai sava partnera, un no kā labāk piesargāties.

  1. Svari.

Svari ir vistīrākā zīme no visām Zodiaka zīmēm. Viņi ir uzticami un graciozi. Viņi nezaudē kontroli pār sevi un nemetas uz apkārtējiem pat tad, kad ir sarūgtināti. Viņi ierauga skaistumu visās lietās, un domā, ka dzīve ir pārāk īsa, lai skumtu par sīkumiem.

Ja jūs satiekaties ar Svariem – jums ir paveicies, jo viņi jūsu dzīvē atnesīs vairāk līdzsvara, un viņi vienmēr pārbaudīs, ka jums viss ir kārtībā. Īsts eņģelis, vai ne?

  1. Vērsis.

Ja jūs vēlaties īstu draugu, tad izvēlieties Vērsi. Cilvēkiem, kuri dzimuši šajā zīmē, ir tīra sirds un tie eksistenciāli ir pret kaitējumu nodarīšanu apkārtējiem. Viņiem vienkārši patīk smaidi citu cilvēku sejās.

Viņiem ir labi, kad visi visapkārt ir laimīgi. Tas sniedz viņiem cerību, ka šī pasaule nav nemaz tik slikta vieta, kur dzīvot!

  1. Zivis.

Zivis vienmēr dzīvo savā iedomu pasaulē. Viņi ir ākārtīgi dāsni, viņi atbalsta un rūpējas. Kad citi cilvēki nereaģē uz viņiem tāpat, viņi, kā likums, nedaudz sabēdājas.

Protams, viņi saprot, ka dzīve ir pietiekoši skaista un ka viens slikts cilvēks nevar to izjautk. Viņi prot piedot, bet nekad neko neaizmirst!

  1. Strēlnieks.

Šī zīme ir mīlestība. Nav svarīgi, vai viņi jūs pazīst vienu dienu vai divas, viņi centīsies likt jums pasmaidīt un sajusties labi. Viņiem mīlestība ir spēks, kas liek pasaulei griezties.

Visvairāk viņi necieš liekulību, tāpēc, ja jūs esat viņus piemānījuši, varat būt pārliecināti: viņi pārvērtīsies par īstu nelabo. Esiet modri!

  1. Ūdensvīrs.

Šī zīme ir tik laba! Ar sirdi, kas atvērta citiem, un patiesu smaidu sejā, viņi vienmēr piesaista cilvēkus. Viņiem patīk redzēt citus laimīgus, bet viņiem galvenais ir būt par šīs laimes iemeslu.

Vienīgā viņu velnišķīgā īpašība ir ārkārtīgi augstā seksuālā dziņa, kas dažreiz var izraisīt problēmas! Diemžēl!

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru