Izsludina sabiedrības integrācijas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina sabiedrības integrācijas konkursu nevalstiskajām organizācijām projektu īstenošanai 2019.gadā.

Konkursu organizē, lai veicinātu sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmētu saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā ir augsts iedzīvotāju līdzdalības un sadarbības līmenis, kā arī tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Konkursā aicinātas piedalīties biedrības, nodibinājumi vai reliģiskas organizācijas, kuru darbība saistīta ar sabiedrības integrācijas jautājumiem. Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2019. gada 15. marta līdz 1. novembrim.

Finansējums projektu aktivitāšu īstenošanai tiks piešķirts šādās tematiskajās jomās:

· pilsoniskās līdzdalības un savstarpējās sadarbības attīstība;

· sociālās integrācijas veicināšana;

· iecietības veicināšana un jebkādas diskriminācijas novēršana.

Pērn konkursā tika atbalstīti 24 projekti.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.integracija.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”. Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 14. februāra plkst. 14.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, K.Valdemāra ielā 5, kā arī jānosūta elektroniskā formā) uz e-pastu sanita.lace@riga.lv ar norādi “Pieteikums konkursam”.

Papildinformācija: Sanita Lāce – RD IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītājas vietniece, tālr. 67181657, e-pasts: sanita.lace@riga.lv

Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru