Ķīniešiem pat vecumdienās nesāp locītavas. jo viņi 1 reizi dienā…

Pēc ekspertu domām, slikta stāja ir galvenais iemesls sāpēm mugurā, locītavās un kājās. Šajā rakstā mēs Jums parādīsim mājas līdzekļa recepti, kas atbrīvos jūs no sāpēm un stiprinās kaulu struktūru. Viņš veic brīnumus, tiem, kuriem ir kakla, locītavu, muguras un kāju sāpes.

Kas attiecas uz izejvielām, kas jums nepieciešami šai receptei, tad tur nav nekā dārgāka vai eksotiska. Viss, kas jums būs nepieciešams, tas ir 150 grami želatīna, kas ir nopērkams jebkurā veikalā. Vakarā pirms gulētiešanas, sajauciet 2 ēd. karotes želatīna (5 grami) ar ceturtdaļu glāzes auksta ūdens.

Lai maisījums stāv visu nakti. Ne glabājiet to ledusskapī. Želatīns, sajaucot ar ūdeni, pārvēršas par želeju. Nākamajā rītā, pievienojiet želeju, tam, kas jums garšo: svaigai sulai, pienam, jogurtam vai tējai.

Želatīns palīdz kakla, locītavās, muguras un kāju sāpju ārstēšanā. 7 dienu laikā, Jūs jau pamanīsiet rezultātu.

Veiciet šo procedūru mēneša laikā, un atkārtojiet visu pēc sešiem mēnešiem. Tādējādi jūs būsiet „irsmērējuši” locītavas.

Lasi arī: Lūk, kādas briesmas sīpols slēpj sevī – Tas tiek noklusēts! Uzziniet pirmie …

Ar ko želatīns ir labs Jūsu locītavām?

Želatīns stiprina locītavas un sirds muskuļus.

Uzlabo vielmaiņu.

Palielina intelektuālās spējas.

Uzlabo sejas krāsu.

Paaugstina elastību, stiprina saites un cīpslas.

Palīdz osteoartrīta un osteoporozes profilaksei.

Nostiprina ādas un matu struktūru.

Palīdz ārstēt displāziju.

Šī mājas ārstēšana atvieglos Jūsu sāpes jau pēc 7 dienām. Jūsu stāvoklis ievērojami uzlabosies mēneša laikā, un sāpes pazudīs uz visiem laikiem.

loading...

Pievienot komentāru