Ķīniešu horoskops pēc dzimšanas mēneša sievietēm

Maijs (Čūskas mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Čūskas mēnesī, vienmēr būs tuvāko rūpju apņemta. Līdz trīspadsmit gadiem iespējama bieža pārcelšanās, piedzīvojum un pat slimības, bet pēc tam viņas dzīve ieņem mierīgus apgriezienus.

Krīzes gadi: 35, 60, 70, 80 gadi.

Jūnijs (Zirga mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Zirga mēnesī, ir izlutināta, kaprīza un ļoti gudra. Visu savu dzīvi viņai ir liela piekrišana pie vīriešiem. Viņa visu viegli iegūst, tajā skaitā arī slavu un bagātības.

Krīzes gadi: 8, 60, 90 gadi.

 

 

Jūlijs (Aitas mēnesis)

Sievietes, kuras dzimušas Aitas mēnesī, ir sarežģītas, neparastas un ļoti daudzpusīgas. Viņām piemīt liela dzīves vērība, viņas ir atjautīgas un asprātīgas. Viņu galvenais princips ir brīvība. Ja tāda sieviete darīs labus darbus, tad nezinās trūkumu līdz pat sirmam vecumam.

Krīzes gadi: 47, 50, 60, 80 gadi.

Augusts (Pērtiķa mēnesis)

Pērtiķa mēnesī dzimušie neizjūt trūkumu nevienā lietā. Šādai sievietei laulības parasti ir vienas. Viņu dzīve ir pārdzīvojumu pilne, bet miers iestājas vien pēc 50 gadu vecuma. 53 gadu vecumā sieviete, kura dzimusi Pērtiķa mēnesī, var pārdzīvot spēcīgas skumjas. 60 gadu vecums ir vissvarīgākais: šajā gadā viņa vai nu kļūs slavena, vai arī kļūs bagāta.

Krīzes gadi: 28, 32, 60, 85 gadi.

Septembris (Gaiļa mēnesis)

Prāts un mērķtiecība – lūk, galvenās pazīmes sievietēm, kuras dzimušas Gaiļa mēnesī. Pateicoties šīm īpašībām, viņas sagaida bezbēdīga dzīve, un vēl labvēlīgāks periods ir laiks pēc 33 gadu vecuma.

Krīzes gadi: 19, 70, 90 gadi.

 

Lasīt vēl –Cik jūs esat saderīgi pēc Zodiaka zīmes?

Oktobris (Suņa mēnesis)

Suņa mēnesī dzimušie atšķiras ar uzticību un labsirdību. Tāda sieviete ir veiksmīga, tajā skaitā arī bagātību sasniegšaas ziņā. 18 gados viņai iespējama nopietna saslimšana. Nobriedušā vecumā viņa var kļūt par elitāra nekustamā īpašuma vai liela uzņēmuma īpašnieci.

Krīzes gadi: 50, 60 gadi.

Novembris (Cūkas mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Cūkas mēnesī, ir ļoti gādīga meita. Pieaugušā vecumā viņai ir liela piekrišana pie vīriešiem. 30 un 40 gadu vecumā viņai paredzama liela iespēja kļūt bagātai.

Krīzes gadi: 33, 53, 60, 90 gadi.

Decembris (Peles mēnesis)

Sieviete, kura dzimusi Peles mēnesī, atšķiras ar īpašu šķīstību, sapņainīgumu un nodomu tīrību. Visticamāk, viņa apprecēs slavenu cilvēku, kurš viņu cienīs un visādi lutinās.

Krīzes gadi: 30, 40, 60, 70 gadi.

Es parādīju šo horoskopu savām draudzenēm, un viņas bija pārsteigtas par tā precizitāti. Bet, vai jūs piekrītat tam, ko jums pareģojuši ķīniešu astrologi?

COMMENTS

Pievienot komentāru