Liepājā divi nepilngadīgi zēni pastrādā šausminošu slepkavību

Diviem jauniešiem, kas šā gada februārī kādā namā Liepājā nogalināja 19 gadus veco Raineru, nebrīvē būs jāpavada aptuveni desmit gadi. Prokuratūra norāda, ka viņiem piespriests maksimālais sods, jo abi ir nepilngadīgi, vēsta liepajniekiem.lv.

Kā vēsta medijs, vienam nepilngadīgajam, kurš atzīts par vainīgu slepkavībā pastiprinošos apstākļos, ja to izdarījusi personu grupa, piespriesta brīvības atņemšana uz 10 gadiem un probācijas uzraudzība uz trīs gadiem.

Savukārt otram piespriests 10 gadu un divu mēnešu ilgs cietumsods un probācijas uzraudzība uz trīs gadiem un sešiem mēnešiem.

Nogalinātā Rainera līķis tika atrasts 28. februārī kādā namā Liepājā, O. Kalpaka ielā. Pēc notikušā pilsētā strauji izplatījās baumas, ka jaunietis nogalināts īpaši brutāli – upuris žņaugts, sists, viņam iedurts kaklā, un pēdīgi puisis pakārts.

Lasīt vēl –VIDEO: Jēkapbils cietumā notiekot baisas lietas

“Esmu dzirdējis, ka viņi [slepkavas] esot bijuši salietojušies narkotikas un sākuši sist viņu [Raineru] par kaut kādu strīdu, un abiem aizgājis ciet.

Tikai pēc tam sapratuši, ka Rainers miris un viņu pakāruši ar domu, ka [policija] padomās, ka tā bijusi pašnāvība,” stāsta kāds Rainera paziņa.

Viņš arī zināja pastāstīt, ka slepkavības lieciniece bijusi kāda nepilngadīga meitene, kura, iespējams, abu puišu izrēķināšanos ar Raineru esot arī filmējusi.

COMMENTS

Pievienot komentāru