Pazīstamais atrologs atklāj horoskopa zīmes, kuriem uzspīdēs veiksme

 

Slavenais astrologs Pāvels Globa nosaucis zodiaka zīmes, kurām liktenis februāra pēdējā nedēļā ir sagatavojis daudz laimes un veiksmes dažādās jomās, raksta “rsute.ru”.

Liktenis nesīs veiksmi personīgajā dzīvē un finanšu jomā. Labs laiks vēlmju izteikšanai, tās noteikti piepildīsies.

Lasi arī: VIDEO: Kristaps Tālbergs “izgāžas” TV3 laika ziņu ēterā

Strēlnieks

Februāra pēdējā nedēļa būs veiksmīga šī zvaigznāja pārstāvjiem. Cilvēki varēs īstenot visus savus sapņus un sasniegt lielas virsotnes.

Lauva

Šīs horoskopa pārstāvjiem liktenis ir sagatavojis īstus pārbaudījumus, taču veiksme būs blakus, būs iespēja izvairīties no grūtībām zvaigžņu ceļā. Pēdējā februāra nedēļa būs viegla, interesanta un neaizmirstama. Astrologs iesaka nepadoties uztraukumam un sekot sapnim.

Dvīņi

Būs piemērots laiks, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli un iegādātos to, par ko Dvīņi ir sapņojuši jau daudzus gadus. Nedēļa būs nedaudz saspringta, bet priecīga. Ienākumi būs lielāki par izdevumiem. Ieguldītā nauda nesīs peļņu un pasargās no neveiksmēm finansēs.

Lasi arī: Vakarā izdzer glāzi šī dzēriena, no rīta pamosties jau par 1.5 kg vieglāka

Strēlnieks

Labvēlīgs laiks, lai piepildītu savus sapņus un atbrīvotos no parādiem. Liktenis dos iespēju uzlabot attiecības ar ģimeni un cilvēkiem, kas ir tuvi. Pāvels Globa iesaka koncentrēties uz ienākumu palielināšanu.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru