Pensionāre Ogrē staigā plikām kājām, jo veikalā aizliegts pirkt zeķubikses

Kāda sociālā tīkla Facebook lietotāja dalījusies ar stāstu par piedzīvoto vietējā veikalā -vinai nācās palīdzēt pensionētai kundzei tikt pie zeķubiksēm, jo valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ sieviete nav varējusi tās iegādāties.

Kā raksta notikušā aculieciniece, kundze uz veikalu bija atnākusi ar plikām kājām.

“Veikalā. Pircēju maz, es – viena no tiem. Ienāca sieviete gados tā krietni 70+. Mētelis, svārki, daudz pieredzējuši zābaciņi un plikas kājas. Jautāja pārdevējai, vai varot nopirkt zeķbikses? Atbilde – nē, jums ir jāzvana uz numuru, kas norādīts pie ieejas, jāpasūta, un tad jums pateiks, kad jānāk pakaļ. Sieviete atbild, ka viņai nav telefona. Tātad pasūtīt nevar. Piedāvāju tūlīt piezvanīt no sava. Numurs atbild, zvanot kādu sesto reizi. Saprotu, daudzi zvana. Pasūtītās zeķbikses varēs saņemt rīt. Tās pašas, kas atrodas tepat, sievietei blakus, plauktā – ar sarkano līmlenti iezīmētā.

Jautājums – cik ilgi sieviete atradās veikalā, lai pajautātu, sazvanītu, pasūtītu, atnāktu vēlreiz pakaļ pasūtītajam (atkal kailām kājām?), samaksātu? Un cik laika būtu bijis vajadzīgs, lai tās zeķbikses turpat uzreiz nopirktu? TAS IR NORMĀLI?

Vēl distances neievērošana, jo, lai noskaidrotu, kādas zeķbikses īsti vajadzīgas, nācās stāvēt tuvu – sieviete slikti dzirdēja. Maskas gan bija mums abām,” situāciju apraksta sieviete.

Tikmēr komentāros Facebook lietotāji neslēpj savu sašutumu par notiekošo, raksturojot to kā “vājprātu” un “murgu” un piebilst, ka izjūt kaunu par to, ka viņu valstī tā notiek.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru