Rietumvalstu specdienesti atraduši Putina bunkuru, apgalvo bijušais Ukrainas iekšlietu ministrs

Rietumvalstu specdienestiem ir zināms, kur atrodas bunkurs, kurā uzturas Krievijas prezidents Vladimirs Putins, pirmdien paziņoja bijušais Ukrainas iekšlietu ministrs Arsens Avakovs.

Lasi vēl: Putina meitu noslēpumainā dzīve – viena septiņas reizes mainījusi uzvārdu, otra vada ŠO …

Viņš sacīja, ka viens no iemesliem, kāpēc Putins nav iedrošinājies veikt kodoltriecienu, ir tas, ka pēc tam tiktu veikts atbildes trieciens uz vietu, kur Putins slēpjas.

“Nevajag domāt, ka nepastāv metodes gadījumā, kad visi ierobežojumi ir noņemti (bet kodolieroču pielietošana ir ierobežojumu noņemšana), mērķētam triecienam uz to vietu, kur personīgi atrodas Putins,” sacīja Avakovs.

Pirms nedēļas tika ziņots, ka ASV tehnoloģiju kompānijas “Google” pakalpojumā “Google Maps” tagad ir pieejami kvalitatīvi satelīta attēli, kur katrs interesents var aplūkot Krievijas stratēģiskos un militāros objektus. Attēli fiksēti ar militāriem satelītiem, tādēļ to izšķirtspēja ir ļoti augsta.

COMMENTS

  • <cite class="fn">Krokodīls Gena</cite>

    Jauki. Google un specdienesti vēl varētu norādīt, krievu zemūdņu atrašanās vietas un tās kas apbruņotas ar ”Poseidoniem”. Vēl būtu pavisam brīnišķīgi, ja jebkurš Goole map varētu redzēt kur atrodas krievu raķetes, kas pārvietojas specializētajos dzelzceļa vilcienos.

Pievienot komentāru