Šoferis bez tiesībām, mazulis – nepiesprādzēts ratu kulbā. Traģiskā avārijā Rēzeknes novadā iet bojā zīdainis

Aizvadītā diennakts uz Latvijas ceļiem ir bijusi traģiska – ceļu satiksmes negadījumos cietuši 27 iedzīvotāji, bet trīs gājuši bojā, to vidū arī 2022. gadā dzimis bērns, portālu Jauns.lv informē Valsts policijā (VP).

 

 

Lasīt vēl –25 problēmas, kuras sapratīs tikai sievietes (vīriešiem ieeja aizliegta)

Sākotnējā informācija liecina, ka bērns automašīnā atradies ratu kulbā, kas nav bijusi piesprādzēta. Valsts policija uzsver – piesprādzēšanās pirms brauciena un mazo pasažieru pareiza pārvadāšana ir kritiski svarīga.

Šī gada 9. jūnijā Valsts policija ap pulksten 19.05 saņēma informāciju, ka Rēzeknes novadā, Silmalas pagastā apdzīvotā vietā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka 1994. gadā dzimis vīrietis vadījis automašīnu “Volkswagen Transporter”, iebraucis pretējā braukšanas joslā, frontāli saduroties ar automašīnu “Toyota Land Cruiser”.

Šajā ceļu satiksmes negadījumā cietušas piecas personas – 1961. gadā dzimis “Toyota Land Cruiser” vadītājs, 1994. gadā dzimis “Volkswagen Transporter” vadītājs, kā arī “Volkswagen” pasažieri – 1967. gadā dzimis vīrietis, 2002. gadā dzimusi sieviete un 2019. gadā dzimis bērns, savukārt 2022. gadā dzimis bērns ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā.

Sākotnējā informācija liecina, ka zīdainis automašīnā pārvadāts ratu kulbā, kas nav piesprādzēta. Savukārt “Volkswagen Transporter” vadītājs pie stūres bija sēdies bez atbilstošām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260. panta otrās daļas par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi. Izmeklēšanā tiks skaidroti precīzi notikušā apstākļi.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Pievienot komentāru