Trīs pašas mantkārīgākās un skopākās zodiaka zīmes! Labāk uzmanīties!

Dažām zodiaka zīmēm piemīt īpaša mantkārība un skopums. Tie ir cilvēki, kuri skaita katru kapeiku un nekad neaizdod naudu.

Visskopākās ir trīs zodiaka zīmes. Astrologi nerekomendē lūgt viņiem aizdot naudu, jo 99 gadījumos no 100 jūs gaida atteikums.

Vērsis

Vērši mīl savu naudu, mīl greznību un labklājību, tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvju vidū ir gandrīz neiespējami satikt izšķērdīgu personību. Protams, viss ir atkarīgs no audzināšanas un tā cilvēku loka, ar kuriem komunicē Vērši.

Bet visbiežāk viņi tik ļoti tiecas pēc finansiālas stabilitātes, ka netērēs lieku kapeiku priekš sevis. Tomēr sev mīļiem un sirdī dārgiem cilvēkiem Vērši nežēlos pat pēdējo kreklu, ja vien viņi uzskatīs, ka tas ir nepieciešams.

Jaunava

Šajā zodiaka zīmē dzimušie diezgan nelabprāt šķiras no savas naudas. Pamēģiniet palūgt Jaunavām aizdot naudu, un jūs to ļoti stipri nožēlosiet, jo šīs zodiaka zīmes pārstāvju sejā jūs varēsiet izlasīt niknumu un dusmas.

 

Lasīt vēl –Vecāks vai jaunāks? Ideālais partnera vecums sievietēm saskaņā ar zodiaka zīmi

Mežāzis

Mežāži priekšgalā izvirza savu materiālo labklājību un finansiālo stabilitāti. Ikviens, kas iejauksies viņu īpašuma lietās, automātiski kļūst par ienaidnieku.

Šajā zodiaka zīmē dzimušās personas vairāk par citiem ir tendētas uz naudas krāšanu. Un, lai savāktu pēc iespējas lielāku naudas summu, Mežāži ekonomēs gan uz sevi, gan tuviniekiem.

 

COMMENTS

Pievienot komentāru