Lūk, ko par sievieti var izstāstīt, viņas dzimšanas mēnesis: “Pārbaudat, vai tas pa tiešām tā ir?”

Daudzi cilvēki tic, ka pastāv saikne starp raksturu un dzimšanas datumu. Vai tā tiešām ir?

Pēc psihologu vārdiem, jau pirmajā dzīves mēnesī cilvēkam formējas pamatīpašības un pat ieradumi. Tātad no jūsu dzimšanas mēneša var būt atkarīgs jūsu dzīves uztvere un personiskās īpatnības. Paskatīsimies, vai tā patiesi ir.

Atrodiet savu dzimšanas mēnesi un izlasiet raksturojumu!

Sieviete – Janvāris

Draugi un kolēģi tiecas pie jums, jo esat gudra un pacietīga. Neskaitot to, ka jūs vienmēr esat gatava dot noderīgu padomu, bet arī ļaujat cilvēkiem būt pašam. Jumos ir ļoti viegli iemīlēties, jo jums ir skaista dvēsele un stilīgs izskats.

Sieviete – Februāris

Jūs vienmēr esat gatavi sniegt savu plecu un protat klausāties. Tas padara jūs par apbrīnojamu draugu. Mīlestībā jūs esat kārdinoša un neatvairāma. Blakus jums vīrieši jūtas īpaši.

Sieviete – Marts

Jūs vienmēr radāt neatvairāmo pirmo iespaidu. Daudzi uzskata jūs par izcilu piemēru atdarināšanai, jo parasti jūs darāt visu pareizi. Mīlas attiecībās jūs esat pacietīga, sapņaina un mīļa.

Sieviete – Aprīlis

Jums ģimene un draudzība ir vissvarīgākā dzīvē. Jūs ātri nometat svaru, tāpēc jums ir viegli sevi uzturēt lieliskā formā. Mīlestībā jūs esat aktīva un nebaidāties spert pirmo soli.

Sieviete – Maijs

Jūsu intelekts vienmēr ir bijis augstāks par vidējo. Nav nekā tāda, ko jūs nevarētu izdarīt, ja vien vēlaties. Jūs esat ne tikai intelektuāli stipra, bet esat arī īsta skaistule.

Sieviete – Jūnijs

Jūs dāsni dalāties ar savu laiku, enerģiju un naudu. Draugi zina, ka vienmēr var rēķināties ar jums grūtākajos dzīves brīžos. Jums ir ne tikai liela sirds, bet arī āriene, kas liek vīriešiem pievērst jums uzmanību.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

COMMENTS

Pievienot komentāru