Izglītības ministre atklāj būtisku informāciju par to, kas notiks ar izglītības iestāžu darbību pēc 15. novembra

Izglītības ministre Anita Muižniece (JKP) ir apņēmusies turēt valdību pie Ministru kabineta sēdē paustās apņemšanās, ka 15. novembrī, neskatoties uz to, kāds būs epidemioloģiskais stāvoklis un kādi ierobežojumi tiks paredzēti nevakcinētajiem, vispārējo, profesionālo, augstāko un interešu izglītību varēs apgūt klātienē, informēja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

LASI VĒL: Svariga ziņa tiem, kuri ir vakcinējušies vai plāno vakcinēties ar “Johnson&Johnson”; Latvijas ārste atklāj ŠO …

“Visu vasaru mēs, valdība, teicām, ka skolas būs pēdējās, ko aizslēgs. Tā bija mana, Izglītības un zinātnes ministrijas, un arī valdības un valsts prioritāte izglītības jomā. Plānotās mājsēdes laikā, kad ir aizvērts viss, izņemot pirmās nepieciešamības lietas, arī mācības notiks attālināti. Diemžēl, nācās norādīt uz nekonsekvenci ministriju izpratnē par to, kas ir pirmās nepieciešamības lietas un, ka tikai visi kopā, bez īpašākiem izņēmumiem, mēs varam ierobežot vīrusa izplatību,” uzsvērusi ministre.

Pēc Muižnieces vārdiem, pēc smagām diskusijām IZM piekritusi solidarizēties ar mediķiem, saprotot, ka mediķi ir pārslogoti nevakcinētās sabiedrības daļas dēļ. “Ņemot vērā šo kompromisu – pagarināto brīvlaiku, attālinātās mācības un atceltās nodarbības – es vēlos turēt valdību pie kabineta sēdē paustā, ka 15. novembrī, neskatoties uz to, kāds būs epidemioloģiskais stāvoklis un kādi ierobežojumi tiks paredzēti nevakcinētajiem, vispārējo, profesionālo, augstāko un interešu izglītību varēs apgūt klātienē,” norādījusi politiķe.

Šķir nākošo lapu un lasi raksta turpinājumu

COMMENTS

Pievienot komentāru