12 noderīgi padomi kā izmantot smēri “Zelta zvaigzne”

Balzāms “Zelta zvaigzne” vai vienkārši “zvaigznīte” ļoti populārs bija padomju laikos. To atceras pilnīgi visi, jo tas tiešām bija patiesi iedarbīgs un reizēm pat neaizstājams līdzeklis jebkurā situācijā. 

Personīgi es šo balzāmu atceros jau no savas bērnības, un tagad, esot pieaugusi, lietoju gan pati sev, gan savam bērnam. Vjetnamiešu ziede “zvaigznīte” satur tikai tās vielas, ko paši vjetnamieši tautas medicīnā pielieto jau vairāku simtu garumā. Tas ir viens no nedaudzajiem tautas līdzekļiem, ko par derīgu atzinusi arī vispasaules farmakoloģija. Mamma ar “zvaigznīti” ārstēja mani, tagad ar to es ārstēju savus mazbērnus.

Lasīt vēl –Es pat nedomāju, ka krēmu Nivea mazajās zilajās bundžiņās var izmantot arī tā! Brīnumains līdzeklis!

Ražotājs balzāma sastāvu ir norādījis lietošanas instrukcijā. “Zvaigznīte” satur mentolu, kamparu un tādu augu ēteriskās eļļas kā: eikaliptu, piparmētru, krustnagliņu un kanēļa. Diemžēl visas leģendārā balzāma sastāvdaļas vēl joprojām neatklāj. Iemesls tam ir balzāma īpašību nepietiekamā izpēte un tā nepareiza lietošana.

Mēs jums piedāvājam 12 lietošanas paņēmienus, kas atvieglos jūsu ikdienas dzīvi.

Atsvaidzina gaisu

Lai atsvaidzinātu istabā gaisu, pievieno nedaudz balzāmu gaisa mitrinātājam.

Mīkstina papēžus

Uzklāj ziedi plānā kārtiņā uz papēžiem, uzvelc zeķes un atstāj to iedarboties uz nakti. Pēc tam kājas nomazgā un ar speciālo akmeni noņem atmirušo ādu. Atkārto šo procedūru katru dienu.

Ārstē galvassāpes

Atbrīvoties no galvassāpēm un migrēnas var diezgan vienkārši. Sasmērē ādu deniņos, virs degunakaulu, pakausī un aiz ausīm. Jau pēc 15 minūtēm tu sajutīsi atvieglojumu.

Atradinās tavu mīluli slapināt uz paklāja

Atstāj nedaudz balzāmu tajās vietās, kur tavs mājas mīlulis mēdz nokārtoties. Dzīvniekam nepatīk “zvaigznītes’ stiprā smaka, tas pasargās jūs no problēmām nākotnē.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Pievienot komentāru