12 noderīgi padomi kā izmantot smēri “Zelta zvaigzne”

Atbaida kukaiņus

Speciālie kukaiņu atbaidīšana līdzekļi bieži vien satur kaitīgas ķīmiskas vielas, tāpēc to vietā izmantojiet balzāmu “zvaigznīte.” Tas pasargās jūs no mušām , odiem un citiem apnicīgajiem kukaiņiem.

Ārstē nagu sēnīti

Katru dienu pirms gulētiešanas uzklāj balzāmu uz inficētā naga. Samazina vēdera taukus Saspied kampara tableti, sajauc to ar spirtu, sodu un pieliec balzāmu “zvaigznīte”. Sajauc līdz viendabīgai masai un uzklāj uz vēdera. Aptin vēderu ar polietilēna plēvi un atstāj līdzekli iedarboties uz visu nakti.

Lasīt vēl –Es pat nedomāju, ka krēmu Nivea mazajās zilajās bundžiņās var izmantot arī tā! Brīnumains līdzeklis!

Ārstē saaukstēšanos

Profilaksei, saaukstēšānās un vīrusu slimību ārstēšanai, iesnu un gripas ārstēšanai sasmērē degunu ap nāsīm no ārpuses ar balzāmu. Lielu iesnu gadījumā – uzklāj arī uz deguna kaula. Elpošanu caur degunu kļūs vieglāka, ja paelposiet balzāma “zvaigznīte’ aromātu 30 – 60 sekundes.

Pasargā mēbeles no kaķu uzbrukumiem

Kaķi ļoti mīl mīkstas mēbeles, šī mīlestība reizēm ir tava dīvāna vērtībā. Sasmērē tās vietas, kur parasti tavs kaķis laiž nagus, un tu atbrīvosies no šis problēmas uz visiem laikiem.

Nomierina muguras un muskuļu sāpes

Uzsmērē balzāmu sāpošajai vietai. Lai pastiprinātu sildošo pretsāpju iedarbību, aptin sasmērēto vietu ar biezu audumu vai frotē dvieli. Atbrīvo no strijām Uzsmērē balzāmu vietās, kur veidojušās strijas, un tu iegūsi redzamu efektu jau pēc divām nedēļām.

Palīdz izvairīties no zilumiem

Sajauc balzāmu ar šķipsniņu sāls un uzklāj zilumiem. Tas palīdzēs ātrāk no tiem atbrīvoties.

90. gados “zvaigznīti” lietoja kā panaceju pret kontroldarbiem, laboratorijas darbiem un citām likstām skolēni. Pietika pasmērēt šo brīnumlīdzekli zem acīm dažas minūtes pirms stundas sākuma. Rezultātā acis kļuva sarkanas, asaroja un pat aizpampa. To visu redzot, skolotājs protams krita panikā un palaida nelaimīgo skolnieku mājās.

Vjetnamā ārsti un tautas medicīnas speciālisti ar “zvaigznītes” palīdzību spēj atrisināt pat tik nopietnas problēmas kā līdzsvara un kustību traucējumus un asinsrites problēmas. Taču lai to darītu, ir jābūt kaut minimālam priekšstatam par ķīniešu akupunktūru un japāņu šiatsu.

 

Tradicionāli, balzāmu nevajadzētu lietot:

1.Bērnu, kuri jaunāki par trīs gadiem, ārstēšanai.

2.Uzmanīgi lietot grūtniecēm un barojošajām māmiņām.

3.Nelietot balzāmu, ja jums ir kāda komponenta nepanesība vai ļoti jūtīga āda.

 

 

Pievienot komentāru