Aculiecinieks Daugavpils skolas logos pamana, ko pārāk aizdomīgu

Nelielai daļai daugavpiliešu, kur itad mitinās daudzstāvu mājas namā Miera ielā, no esošajiem dzīvokļa logiem paveras skats nevis uz pretim esošo Daugavpils Tirdzniecības profesionālo vidusskolu. Un tieši viens nama iemītnieks skolas pagalma logos pamanīja, ko pavisam aizdomīgu. Tā vēsta raidījums “BezTabu”

Esošo liecinieku uzņemtajās fotogrāfijās ir redzama pavisam sadzīviska un vienkārša aina. Divas personas malko dzērienu, turklāt rodas tik tiešām pamatotas aizdomas, ka to sastāvā ir alkohols. Tik ļoti redzīgais kaimiņš vēl norāda, ka tas neesot nekāds unikālais gadījums, jo iepriekšējās reizēs skolas personās esot pat aizvēris žalūzijas liedzot redzēt, ko tad viņi tur īsti dara.

Drīz vien kaimiņu nama iedzīvotāja piektdienā ap pulksten 18:00 vakarā uzņemtās bildes drīzumā tiek parādītas arī skolas galvenajam direktoram. Ņemot vērā to faktu, ka raidījuma redakcijai visi iesūtītie Daugavpils pierādījumi ir diezgan neskaidri, vainot izglītības iestādes personālu alkohola lietošanā darba vietā vēl ir pāragri.

Lasi arī: Sociālo tīklu lietotāji apspriež jaunāko Levita neveiklo izteicienu

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas direktors Jurijs Kuklis pieļāva, ka pudelē tik tiešām ir alkohola šķidrums, un viņš uzsvēra, ka alkohola lietošana skolās ir aizliegta – skolu administratoriem tā arī pašiem skolēniem un visiem pārējiem, kas šeit atrodas, jo tas taču ir vairāk nekā loģiski saprotams.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru