Atklājas patiesība: šovu zvaigznes Gunāra dzīve bija citādāka, nekā viņš to centās pasniegt

Nesen mūžībā devies pašmāju TV šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns. Zanes Piļkas-Karaļevičas, Edgara Orlova materiālā “Saļimst grāvmalā” izdevumā “Privātā Dzīve” atklāts, kāda bija Gunāra dzīve.

Lai gan televīzijas ekrānos Gunārs vienmēr bija dzīvespriecīgs, jautrs, atraktīvs, kā stāsta Bērzkalnes pagasta pārvaldes vadītāja Skaidrīte Saleniece, pēdējos gados Gunārs maz ar ko draudzējās, bijis vientuļnieks. Staigājis tik uz veikalu un atpakaļ.

Viņa neslēpj, ka Gunārs bijis sociālos dienestu redzeslokā – viņam bija piešķirts trūcīgā statuss, tika izsniegtas pārtikas un higiēnas preces.

Savukārt lepnais īpašums, kas tika izrādīts šovā “Saimnieks meklē sievu”, vairs nepiederēja Gunāram.

LASI VĒL: Valdība šodien valstī izsludinās ārkārtējo situāciju uz trim mēnešiem. Ar ko iedzīvotājiem būs jārēķinās?

Pēc Skaidrītes Salenieces vārdiem, Gunārs kādreiz tiešām bija turīgs saimnieks, bet pēc tam savu īpašumu pārrakstīja uz kādas sievietes vārda. Viņš gan turpināja saimniekot savās mājās, taču formāli nebija māju “Kurmis” īpašnieks.

Pēdējo reizi Gunārs TV ekrānos uzmirdzēja šova “Lauku sēta” 5. sērijā. Arī tajā viņš bārstīja jokus un smīdināja dalībniekus. Brīdī, kad šī sērija nonāca pie skatītājiem, Gunārs jau bija guldīts zemes klēpī.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru