Ja tu pieļauj šīs kļūdas, tad, iespējams, drīz iekļūsi ceļu satiksmes negadījumā – maini to!

Satiksmes negadījumu iemesli esam mēs paši. Atliek kaut uz sekundi novērsties un beigt koncentrēties līdz ir iespējams iekļūt negadījumā. 

Runā, ka sievietes pie stūres ir īsta katastrofa, taču tā nav. Pēc pētījumiem ir pierādīts, ka vīrieši ir daudz izklaidīgāki pie automašīnas stūres nekā sievietes. Sievietes pie stūres spēj ilgāk koncentrēties un tas ir liels pluss autovadīšanā.

Cilvēki mēdz teikt, ka labākais laiks, lai mācītos braukt, ir ziemā. Iespējams tā arī ir. Ziemā jaunie autovadītāji vairāk fokusējās uz ceļu un uz tā notiekošā.

Ar katru mēnesi ko pavadām pie auto stūres mēs pierodam un sākam aizmirst visas obligātās lietas, kas ir jādara pirms braukšanas. Tas var novest pie negadījuma. Rūpīgi izlasi!

 

Pirms braukšanas nepārbauda sānu spogulīšu izvietojumu

Lielākā daļa cilvēku iekāpj automašīnā, iedarbina un jau ir gatavi doties ceļā. Jāsāk atcerēties kā mums mācīja uzsākt braukšanu autos skolā. Vai atceries? Arī salona spoguli ir jānoregulē tā, lai vari skaidri pārredzēt aizmugurē notiekošo.

Nepielāgo auto sēdekli savam augumam

Iekāpjot vienmēr ir jāpieregulē auto sēdeklis savam augumam. Īpaši tajos gadījumos, kad ar automašīnu ir braucis cita auguma cilvēks. Tev ir jāpārliecinās, ka automašīnas pedāļus spēsi aizsniegt un nevajadzēs papildus piepūlēties.

Automašīnas krēslā nevis sēž, bet guļ

Ir gadījies, kad brauc un tev pretī brauc automašīna, kurā neviens nesēž pie stūres? Nē, nē! Tur vienkārši sēž, pareizāk sakot guļ cilvēks, kurš vienkārši nav redzams, jo gandrīz jau guļ šajā krēslā. Nedari tā!

Šīs ir tikai dažas situācijas, kad tas var novest pie satiksmes negadījuma. Ir vērts atcerēties, ka tu neesi uz ceļa viens, jo ir arī līdzcilvēki, kuriem savas dzīvības ir dārgas, ja tev sava nav.

Avots: soulpost.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru