Nekad nenovērs acis no kasieres, ja maksājiet ar savu bankas karti. Tas ir jūsu pašu drošībai!

Ir atklāts jauns veids kā tiek apkrāpti klienti! 

Kad esam sabiedriskās vietās mēs parasti visvairāk baidāmies no kabatzagļiem. Daudzi no cilvēkiem pat cenšas līdzi nenēsāt daudz naudas, tikai tik daudz lai pietiktu pārtikai. Lielus pirkumus vienmēr maksā, izmantojot bankas karti.

Bet noziedznieki arī nav muļķi un pastāvīgi atrod jaunas krāpšanas metodes. Pat maksājot ar bankas karti vajadzētu būt ļoti vērīgiem, jo pretējā gadījumā jūs to nožēlosiet.

Ar katru dienu kredītkaršu īpašnieku kļūst arvien vairāk, tādēļ noziedznieki ir jau izdomājuši jaunu shēmu kā viņus apkrāpt. 

Tas darbojas šādā veidā. Kases terminālā tiek veikta pārbaude divas reizes: vienu reizi, lai noskenētu naudu, bet otru reizi, lai nolasītu jūsu datus un informāciju ko vēlāk zagļi var ņemt sev par labu.

Dodot karti kasierim jūs nemaz varat nepamanīt, ka kasieris ir jūs jau apmānījis. Tas izskatās pat ļoti nevainīgi. Ne visi cilvēki katru dienu pārbauda sava konta statusu. Tādēļ jebkurš kasieris var maldināt jūs, divreiz samazinot naudu par vienu un to pašu preci. Jūs to nemaz nepamanīsiet.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

Pievienot komentāru