Neķītrais horoskops KUNGIEM: Dāmas, būs grēks, ja nezināsiet, ko sagaidīt guļamistabā

Vai sekss ar viņu ir kā spēle, kurā uzvarētāji ir abi?

Vai varbūt viņš ir kā neapvaldāms zvērs? Kungi, laiks uzzināt, kādi jūs patiesi esat. Bet dāmas, būs grēks, ja nezināsiet, ko sagaidīt guļamistabā… vai varbūt jau pirms guļamistabas.

AUNU KUNGI: Sekss ar viņu ir kā spēle, kurā tu nevari pateikt, kas notiks tālāk. Viņš noraus tev drēbes un metīsies tev virsū, ja viņu ķircināsi. Apzinies, ka spēlējies ar uguni. Aunam vīrietim patīk neķītras spēles – viņš vēlas būt dominējošais.

VĒRŠU KUNGI: Ideālie mīlnieki. Izprot partneres sajūtas. Dod priekšroku mierīgai un paredzamai izklaidei gultā. Iespējams, ka nebūs pats neparedzamākais, bet viņš pavisam noteikti zina, kā apmierināt partneri.

DVĪŅU KUNGI: Viņiem patīk sevi un partneri vērot spogulī. Prot radīt īsto noskaņojumu. Mēdz būt ātrs un mežonīgs. Zina, ko sievietes vēlas dzirdēt un sniedz viņām to prieku.

VĒŽU KUNGI: Prot pārsteigt ar visdažādākajām tehnikām. Nepieciešams nepārtraukts uzmundrinājums, stimuls. Mierīgs un agresīvs vienlaikus. Vēzim patīk, ja viņš tiek komandēts un pakļauts.

LAUVU KUNGI: Vienkāršs noteikums: nekaitini, ja nezini, vai spēsi apvaldīt. Milzīga seksuālā apetīte. Mīl pakļaut. Un allaž izrāda, cik ļoti viņam patīk process.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

loading...

Pievienot komentāru