Numeroloģijas noslēpumi: kāzu datums atklās, kāda būs tava ģimenes dzīve

Numerologi apgalvo, ka vissvarīgākie notikumi mūsu dzīvē, piemēram, dzimšanas vai kāzu datums, saistīti ar mistisku skaitļu vibrāciju un enerģiju. Katram no šiem datumiem ir īpaša nozīme, un tie var paredzēt nākotnes notikumus.

Lai uzzinātu, ko nozīmē tavs kāzu datums, jāpaņem papīrs, uz tā jāuzraksta datums, mēnesis un gads, kad tu stājies laulībā, un jāsaskaita visi cipari, līdz iegūsti viencipara ciparu.

Piemēram, pieņemsim, ka jūs salaulātājies ar mīļoto cilvēku 2010. gada 18. augustā. 1 + 8 + 0 + 8 + 2 + 0 + 1 + 0 = 20 = 2 + 0 = 2. Tādējādi izrādās, ka jūsu kāzu skaits ir divi. Paskatīsimies, ko tas nozīmē!

Kāzu datums 1
Numerologi pauž, ka skaitlis 1 ir saistīts ar sauli, gaismu, siltumu, emocijām un kaislīgu mīlestību. Laulība, kas noslēgta skaitļa 1 ietekmē, parāda, ka pārī valda mīlestība un saskaņa. Jūs papildināt viens otru un zināt, ka laimīga ģimenes dzīve nevar pastāvēt bez kompromisiem un spējas piekāpties otrajai pusītei. Jūsu mīlas stāsts būs garš, harmonisks un piepildīts ar brīnišķīgiem mirkļiem.

Kāzu datums 2
Numeroloģijā cipars 2 ir saistīts ar Venēru – spēcīgu emociju, kaislību, piedzīvojumu un vieglprātības planētu. Parasti, lai izveidotu harmoniskas attiecības, pārim vispirms būs jāiziet daudzi pārbaudījumi, no kuriem viens ir finansiāls. Labā ziņa ir tā, ka, ja jūsu mīlestība ir patiešām stipra un patiesa, tā pārdzīvos visas grūtības.

Kāzu datums 3
Kāzu diena, ko aizsargā numurs 3, saņem labvēlīgo ietekmi Jupitera – planētas, kas seko līdzi veiksmei, izredzēm, sasniegumiem un stabilitātei. Finansiālā drošība ir ļoti svarīga līgavai un līgavainim, kas apprecas trešā numura ietekmē. Viņi var būt laimīgi, ja viņiem ir vieni un tie paši dzīves mērķi, ja abus vienlīdz interesē karjera, nauda un materiālā situācija. 3. numurs arī parāda, ka laulātajiem ir iespēja kļūt par vecākiem trim vai vairāk bērniem.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

  • <cite class="fn">Leilde</cite>

    Astroloģijai ir milzīgs spēks, ja tam tic! Pazīstamie veiksmīgi apprecējās pēc astrologu ieteikuma un nu jau 15 gadus kopā dzīvo laimīgā laulībā. Arī gredzenus no https://indivi.lv/lv/laulibu-gredzeni/viriesu izvēlējās vīram tieši pēc astrologa ieteikumiem, lai uzticība ir lielāka 😛

Pievienot komentāru