Tieši tā ir īsta mīlestība! Un ne kripatiņu citādāk!

Ja jūs mīlēsiet šādā veidā, tad jūsu mīlestība nekad nebeigsies – nekādu apstākļu ietekmēta. Tieši ar šādiem vārdiem jāsola kāzās otram mūžīgu mīlestību, tieši šos vārdus laiku pa laikam jāatgādina arī pašiem sev…

“Es izvēlēšos tevi. Pat tajās dienās, kad esi noguris, knapi spēj piecelties nogultas, kad pagriezies uz otriem sāniem un guli tālāk. Pat tajās dienās, kad tumsā bļausties uz sevi dušā, kad apģērbies tumsā, kad vāri rīta kafiju un lēnītēm to malko pie izslēgtas gaismas. Es vienalga izvēlēšos tevi.

Es piecelšos no gultas un došos uz virtuvi. Es apņemšu ar rokām tavu nogurušo ķermeni un pielikšu savu galvu tev pie krūtīm. Es dziļi ieelpošu un pavisam lēnām izelpošu savu mīlestību pret tevi, lai tā būtu tev līdzās, lai arī kurp tu dotos.

Es izvēlēšos tevi pat tad, kad tavu seju nerotā smaids, pat tad, kad esi dusmīgs vai satraukts. Es tik un tā pasmaidīšu, iedošu dev buču uz vaiga un pateikšu, cik ļoti tevi mīlu. Es došos atpakaļ gulēt, kaut vai tikai uz stundiņu, lai pasapņotu, kā manā rokā atrodas tavējā. Es tik un tā izvēlēšos tevi.

Es tik un tā izvēlēšos tevi. Pat tajās dienās, kad tu pats neizvēlies sevi, tajās naktīs, kad tavi mati ir izpūruši, bet skats panīcis. Pat tad, kad no tevis nes pēc alus vai arī tad, kad pārāk daudz žēlojies, kad kliedz uz televizoru un saki, ka vēlies būt viens. Es tik un tā izvēlēšos tevi.

Es došu tev tavu personīgo telpu un nodarbošos ar savām lietām. Es rūpēšos par tevi kā vien māku un atbalstīšu tad, kad atrodos blakus vai tālu prom. Es izmantošu savus vārdus un sirds siltumu, lai palīdzētu tad, kad tev ir grūti. Es nekad neatstāšu tev cīnīties vienam.

Es izvēlēšos tevi pat tad, kad tu domā, ka nespēj būt tāds vīrietis, kādu es tevi pazīstu. Kad tu šaubies, es tik un tā vēlos būt blakus, atbalstīt tevi, motivēt un ticēt tev. Es tik un tā tevi mīlēšu, pat vissliktākajās tavās dienās. Es tik un tā izvēlēšos tevi.

Es izvēlēšos tevi. Pat tad, kad mēs nespējam piekrist viens otram, bļaustāmies un viss, ko gribas darīt, ir aizmukt prom. Pat tad, kad esmu uz tevi dusmīga, atgrūžu tevi un pati apguļos gultas tālākajā galā ar sakrustotām rokām un negribu tev piedot, lai gan zinu, ka tā nav labi darīt. Es tik un tā izvēlēšos tevi.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru