VIDEO: Cilveki pie vakcinācijas punktiem rindās stāvošie neslēpj dusmas … “Tauta ir nolikta uz ceļiem! Ņirgāšanās. “

Pēc valdības lēmuma, ka daudzām strādājošo grupām darbam būs nepieciešams Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, interese par vakcināciju strauji pieaugusi. Vakar vakcīnas pirmo, otro vai trešo devu kopā saņēmuši 7958 cilvēki. Tas ir lielākais vienā dienā sapotēto cilvēku skaits pēdējo nedēļu laikā. Bet šodien pie daudzām vakcinācijas vietām veidojās rindas. Noskaņojums gan rindās nebija pārāk priecīgs – rindās stāvošie norādīja, ka vakcinēsies nevis labprātīgi, bet lai nezaudētu darbu un ienākumus, vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

LASI VĒL: Vai Levita zvans nācis par sliktu viņa padomniecei?

“Tauta ir nolikta uz ceļiem. Ņirgāšanās. Man jau vakar no darba zvanīja. Es strādāju vakaros, man ar klientiem vispār nav saskare. Laikam jau pie apkopējām ķeras,” LTV norāda pie Centrālās laboratorijas vakcinācijas punkta rindā stāvošā Elita.

Līdzīgu viedokli pauž Aleksandrs: “Izvēles jau nav. Ja nevakcinēšos, zaudēšu darbu.”

Arī Zojas pamatojums, lai vakcinētos, ir līdzīgs. “Mums ir jāstrādā, jābaro bērni, jāmaksā hipotēku. Strādāju valsts iestādē.”

Pavisam skeptisks par notiekošo ir slimnīcā strādājošais Andrejs: “Tas, kas tagad notiek, ir genocīds pret tautu. Ja valdība nevar citādāk, tad es nezinu, kā to citiem vārdiem dēvēt. Tā ir tautas masveida iznīcināšana. Neuzticos tai vakcīnai. Vakcinēšos tikai tāpēc, lai varētu izdzīvot – strādāt, aiziet uz veikalu. Darbā mums jau stingri pateica, ka nevakcinētie pazaudēs darbu. Tāpēc tagad jāriskē un jāvakcinējas.”

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu un noskaties video

COMMENTS

Pievienot komentāru