Zemādas čipi tiks uzlikti pilnīgi visiem! Iespējams, tas attiecas arī uz jums

Tas tik ir kaut kas!

Mums visiem tiks ielikti zemādas čipi. Visiem, bez izņēmuma.

Pagājušonedēļ Viskonsīnā, ASV, uzņēmuma Three Square Market darbiniekiem tika ielikti mikročipi, lai viņi varētu vieglāk ieiet sistēmā, un internetā sākās debašu cīņas, raksta  СNBC.

Reliģiozie aktīvisti ir tik ļoti satriekti, ka raksta nepatīkamas 1-zvaigznes atsauksmes par Google, Glassdoor lapās un sociālajos tīklos.

Bet visus satrauc viens jautājums: vai čipi tagad tiks likti katram?

49- gadus vecā Noela Čelsija, socioloģijas katedras docente Viskonsīnas-Milvoki universitātē, ir pārliecināta, ka tas skars katru. Bet ne 2019. gadā.

Džīna Manstere, Loup Ventures investore un analītiķe, stāsta, ka tas notiks aptuveni pēc 50 gadiem. Jo mūsdienās šī ideja tiek uzņemta ļoti slikti.

Dotajā brīdī, Three Square Market nepiedāvā konkrētas priekšrocības, lai iegūtu čipu, izņemot žetonu un statistiku par sistēmas lietošanu. Uzņēmums pārdod korporatīvos kafetērijas kioskus. Cilvēki ar čipiem varēs nemaksāt ar skaidru naudu, pietiks vien pamāt ar roku, un visa informācija tiks saskaitīta.

Nākotnē tādi cilvēki varēs iziet cauri lidmašīnas skeneriem bez pases, atvērt durvis, iedarbināt automašīnu un vadīt mājas automatizācijas sistēmas.

Ievietotais čips nav GPS izsekotājs, no kā sākotnēji baidījās daudzie kritiķi. Tomēr analītiķi uzskata, ka nākotnē čipi izsekos katru mūsu soli.

Zviedrijā BioHax apgalvo, ka aptuveni 3000 klientiem ir ielikt čips, lai izpildītu daudzus uzdevumus, tai skaitā, izmantotu nacionālo dzelzceļa sistēmu.

ASV uzņēmums Dangerous Things apgalvo, ka ir pārdevis lietotājiem desmitiem tūkstošus čipus savā mājaslapā. Čips un uzstādīšana maksā aptuveni 200 dolārus.

Eksperti apgalvo, ka lietotāji čipus sāks pirkt ātrāk, nekā uzņēmumi.

Korporācijas lēnāk reaģē uz masveida pārmaiņām. Jaunākie darbinieki būs tam atvērtāki, tomēr vecākie darbinieki pretosies.

Kā uzskatāt jūs – kad sāksies čipu masveida ievietošana?

avots: cnbc.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Māris Ābele</cite>

  Verdzības iekārta arvin tiek “uzlabota”.

 • <cite class="fn">Nauris</cite>

  Kad biju mazs, mana ome man par sho staastija.. Pieaugu un skatos uz notiekosho,,, redzu ka mees ejam tajaa virzienaa… Laivaikaa, maaciet beernus,,.. Shito nedriikst pieljaut.. Laivaikaa tas notiks un tur neko mainiit nevarees. Pats sliktaakais shajaa visaa ir tas, ka tas izniicinaas Cilveeci kaa taadu. Visi ar chipiem vienu dienu mociisies no augonjiem un paareejaa ar ko organismis tiks iespaidots no chipa. Visi kas nenochiposies mociisies ar badu un nabadziibu liidz paareejie ar chipiem apmirs.. Bez chipa naakotnee tu nevareesi sanjemt algu, pirkt, paardot un izmantot ljoti daudz no visa taa , ko varees tie kam buus chip… Kad biju eerns es neticeeju, domaaju stuulbums, bet stuulbaa pasaule,, uz to mees reaali ejam tagad.. Tai dievs mjums staavklaat, jo es saviem beerniem maaciishu sho.

  • <cite class="fn">Cīnītāja</cite>

   Pilnīgi piekrītu….izskatās ka mēs uz to aizvirzīsimies ātrāk nekā bij domāts. Arī es saviem bērniem mācu nepadoties verdzībai….būs grūti, bet izdzīvos tikai nečipotie. Vilinās ar labumiem, tad šantažēs ar labumiem un tad mēģinās piespiest. Viegli nebūs, bet es ar savu ģimeni turēsimies PRET to visu.

Pievienot komentāru